Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez? Nagyon Megijedtem!

Mi ez? Nagyon Megijedtem!

Figyelt kérdés
4hete náthás vagyok, köhögés, visszatero torokfájás! Voltam orvosnal már 3x! 1 re azt mondta vírus 2x adott antibiotikumot rá 1hetre hörgő tagitot, h könnyebben fel tudjam kohogni a váladékot! Az előbb kohogtem és a váladék tiszta vér volt!élénk piros mint a friss vér! Ma többször is éreztem a vér ízét kohoges után de nem láttam, mert nem jött fel váladék amit ki kellett volna köpni! Ez mi lehet? ???? Kerlek vki vmit okosat! Köszönöm! !!!!
2014. máj. 1. 00:48
 1/6 anonim válasza:
100%
2014. máj. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan erősen és régen köhögsz már, hogy felsebesedett valahol tőle.

Nem tenyésztik ki Neked a kórokozót? Addig csak vaktában szedetik Veled az antibiotikumokat...

2014. máj. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
véres köpet gyakran keletkezik erős gyulladáskor esetleg tüdőgyulladás által, talán vissza kellene menned az orvoshoz
2014. máj. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérj beutalót a tüdő gondozóba
2014. máj. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el az ügyeletre.
2014. máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképp hnap visszamegyek orvoshoz, 2gyerekkel május elsején nem tűnik a legidealisabb programnak! De reggel munka előtt oda visz az első utam!
2014. máj. 1. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!