Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges 17,5 évesen? :o...

Lehetséges 17,5 évesen? :o Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tudom,hogy nem vagytok itt orvosokkent mellettem,hogy tudjátok mi bajom,de azért megkérdezem a véleményeteket,hátha össze tudunk hozni valami érthetőt.

Tehát. Kb 2 két hónapja derékfájással küzdök.Igaz, akkoriban meg is fáztam.De március közepétől ez tart.Terhességre gyanakodtam mindaddig, amí meg nem jött és a két teszt is negatív lett...Aztán valami keményet érzek a hasam jobb felében s lent hasszurkálást...Megint azt hittem, hogy baba,de mivel menszi is volt s tesztek is negák,ez nem lehet...Olvasgattam tovább...rátaláltam a miómára...Ezek lehetnek annak a tünetei?? Nagyon meg vagyok rémülve. Valakinek hasonló dolog?? :(



2014. ápr. 27. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy gerinc, vagy valami veseproblémád lehet. De nőgyógyászati dolog is elképzelhető. Menj el a háziorvosodhoz, ő majd kivizsgáltat, ha szükségesnek látja.
2014. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyem meg a pici szived :) az a legrosszabb ha neten állitasz fel diagnózist! Én már net alapján állapítottam meg magamnak fültőmirigyrákot...az zsircsomó volt. Nyelvrákot...az sima gyulladás volt. Gerincsérvet....stb...menj orvoshoz. Nincs semmi komoly bajod, ne aggódj!
2014. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. ápr. 27. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!