Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetek az alvás közbeni...

Mit tehetek az alvás közbeni szellentés ellen?

Figyelt kérdés
Az a fura szokásom, hogy álmomban elég gyakran szellentek, mert amúgy is puffadós típus vagyok. Ezzel idáig nem is volt különösebb probléma. De új munkahelyem lett, ahol éjszaka is dolgozok 3 hetente. 26 km a távolság az otthonom és a munkahelyem között, így 8 óra éjszakai munkavégzés után nehéz ébren maradnom az úton... És hát a munkahelyemen már hallottam is vissza a szokásomat. Ezt még tetézi az a szokásom is, amit a feleségemtől hallok vissza, hogy megesik, hogy az álmomban elsütött pukit tudat alatt valami megjegyzés követi ("ez lehet megnyalta a bugyit", "kiszólt a barna angyal", "kapd el babám" stb.) . Nos, ezeket nem éppen kellemes hallani úgy, hogy én ez ellen semmit nem tudok tenni.
2014. máj. 1. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy szellentés többet ér, mint ha 100 forintot találsz az utcán.

De esetleg próbáld meg a puffadás gátló fűszerek, készítmények beiktatását az étkezésedbe.

2014. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy menj el kulázni.
2014. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!