Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egyoldali fülfájás milyen...

Az egyoldali fülfájás milyen betegség jele lehet?

Figyelt kérdés

Fülgyulladás esetén mindkét fül érintve van, ha jól sejtem (cáfoljatok meg)

De mi van, ha csak az egyik fáj, ez is a kérdés.



2014. máj. 1. 12:13
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nem feltétlen kell mindkét fülnek fájnia. Nekem pl csak az egyik fülem érzékeny és gyullad be gyakran. Voltál orvosnál? Én ilyenkor mindig melegen tartom, bekötöm egy sállal, az én fülfájásomnak a meleg tesz jót. Próbáld ki ezt a módszert, nem biztos, hogy beválik, de elképzelhető. Illetve kövirózsa leve hatásos még belecseppentve.
2014. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel huzatot kaptál valahol, akár tömegközlekedésen is. Ha csak az egyik szokott fájni és még vissza is tér, az sokszor egy rossz fog jele. Tavasszal van nagy szezon leginkább a fogorvosoknál, éppen emiatt :)
2014. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül kiderült, hogy csak elfeküdtem a fülemet, azért fájt.
2014. máj. 6. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!