Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Infarktus vagy csak hipochondria?

Infarktus vagy csak hipochondria?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és fáj a mellkasom bal oldala és néha szúró fájdalmat érzek a felkarom környékén. Félek (vagy csak bebeszélem magamnak), hogy kezdődő infarktusom van vagy annak előjeleit tapasztalom.


Az osztálytársaim csak legyintenek, hogy nem lehet 15 évesen infarktusom, amiben én is egyetérrek velük, de nem tudom kiverni a fejemből. Arra is figyelmes lettem, hogy a tünetek akkor szoktak előjönni, ha elkezdek foglalkozni a dologgal.


Lehetséges, hogy a fájdalom is csak képzelt fájdalom?



2014. máj. 1. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne ennyi idősen infarktusod?! Nem kortól függ...Minden esetre ne az interneten beszéljed meg a dolgot, hanem a családorvosnak mondd el, aki beutalót fog adni neked a kardiológiára. Nem fog fájni, ne szarj be. Esetleg vért is vesznek, ami kellemetlen lehet. Feltehetően valami ritmus-zavar lehet. Az infarktusnál nem csak fájdalmad van, hanem légszomjad és kiver a veríték.
2014. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!