Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20 éves lány vagyok és fokozot...

20 éves lány vagyok és fokozott szőrnövekedéssel küszködök (combon, hason, mellbimbón is több erős szőrszál) Voltam kivizsgáláson, de nem találtak semmilyen hormonális eltérést, azt mondták, hogy genetika. Kérhetném a segítségeteket? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Most nagyon félek, hogy egyszer majd az arcom is elkezd szőrösödni (pihék vannak, de nem feltűnőek. ) Szeretném, ha azok, akik hasonló cipőben járnak, mint én, megosztanák velem a tapasztalatikat, hogy mikor kezdtek el szőrösdni, romlott-e az állapotuk és ha igen, mennyire és hány évesen, illetve az arcukon van-e feltünő szörzet.
2014. máj. 1. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Én bizony pontosan ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezem, azzal a különbséggel, hogy most vagyok 28. Semmi hormonális eltérés. Kb a kamaszkorom végétől fogva egyáltalán nem romlott az állapotom, nem jött ki az arcomon meg semmi hasonló (bár nekem korábban is voltak bajuszaim sajnos).


Megfelelő, igényes szőrtelenítéssel kellően karban tudod tartani a dolgot, ne félj. Arcot ne borotváld, bajusztájon inkább gyantázz vagy csipkedj. És a végső megoldás szerintem az IPL, legalábbis nekem iszonyúan beválik.

2014. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Annyi kérdésem lenne még hozzád,hogy hány éves korodban kezdtél el szőrösödni (mert én elég korán, 8-9 évesen és 16 éves koromra lett gázosabb)és jelenleg vannak-e mitesszereid? Tudom, idióta kérdés, csak elfelejtettem megemlíteni, hogy bőrproblémáim is voltak, de a pattanások szinte kivétel nélkül eltűntek, viszont mitesszereim szép számmal maradtak. És neked mennyire szőrös a hasad és a mellbimbód? Ne haragudj, hogy ilyen indiszkrét kérdéseket teszek fel, csak szeretném tudni, hogy kb. ugyanolyan súlyos-e a helyzetünk, vagy izguljak tovább, mert te szerencsésebben megúsztad, mint én. :)
2014. máj. 1. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmondani, mikor kezdtem szőrösödni, de arra emlékszem, hogy általános iskolában már olyan volt a lábam, mint egy pasié. Szívattak is érte rendesen, amíg még nem mertem borotválkozni.

Mitesszereim csak nagyon ritkán vannak. (Az talán fontos lehet, hogy szedek fogamzásgátlót. Az gyakran hatással van erre, bár nem tudom, hogy nálam is-e. Én sose voltam különösebben mitesszeres.)

A hasamon finom szőr van, többnyire szőke, de a hascsíkon vastag fekete szálak. A mellbimbó körül is vastag fekete szálak. De nekem főleg a deréktól lefelé lévő rész az, ami nagyon gáz :D

2014. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. máj. 1. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok és szinte mindenem szőrös.A teljes lábam,karom,hasam,mellem,fenekem,derekam. Olyan 8 évesen kezdtem erősebben szőrösödni,gyorsan,nagyra nőtt,főleg lábon és intim részen. Arcon a bajuszomat kell gyantáztatnom,az elég erős,az államon csipeszelem.
2014. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. máj. 5. 14:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg orvosnál voltál már ezzel?
2014. máj. 5. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltam,vettek vért,de semmi problémát nem találtak. Ilyen alkat vagyok,a szüleim is ilyenek,ezt örököltem.
2014. máj. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy válaszoltál!
2014. máj. 6. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!