Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Május 1-óta bárányhimlős...

Május 1-óta bárányhimlős vagyok, május 8. -án ballagási tablófotózásom lesz. Nektek mikorra múlt el, lehet-e kezdeni vele valamit, eltüntetni? Az a legroszabb h az arcomon van szinte a legtöbb.14/L

Figyelt kérdés
Bárányhimlős vagyok, nem sokára tablófotozás?

2014. máj. 3. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
tök mindegy, mert nem mehetsz közösségbe, mivel fertőző leszel még
2014. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fotósok remekül retusálnak. Ezt tanulták. Neked csak azzal kell foglalkozni hogy egészséges legyél addigra. Ha nem csoportképet készítenek, megjelenhetsz másik egyéni időpontban is a fotósnál. A pöttyökkel ne foglalkozz, fotón nem látszik.
2014. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kössz a biztatést :D

amugy csoport kép lesz de már lemondtam róla..

2014. máj. 3. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
A tablóképen rajta lesz egy csoportkép is? Ha igen,az se baj,kiretusálják nyugi.:) Nekem mondjuk 2 hét alatt múlt el teljesen,addig nem is mehettem suliba.Úgyis csak a fejed fog látszódni,vakold le!:D :)
2014. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm..:D egyébként már kezd leszáradni remélem addigra jó lesz.. de ha nem akkor kozmetikushoz fordulok..
2014. máj. 5. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!