Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aprilis 24. en lefekudtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aprilis 24. en lefekudtem a baratommal, megszakitasos modszeerrel vedekeztunk . Aprilis 7. en jott meg es 13. -an mult el a menzeszem. Es mar meg kellet volna jojjon valoszinuleg majus 12. en de nem jott meg. Vajon lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy terhes lehetsz, különben nem kérdezted volna meg. Nem hallottad még, hogy a megszakítás nem védekezés? Mégis mit vársz, Hogy majd vki megnyugtat, hogy nem, nem lehetsz terhes. Hát lehetsz. Vegyél egy tesztet. Máskor meg védekezz, ha nem akarsz abortuszt.
2010. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Érzel magadon menstruáció előtti tüneteket? Lehet, hogy csak nagyon félsz. Menj és vegyél egy terhességi tesztet.
2010. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehetek,de nem azt szeretnem h letoljatok.mer igy meg rosszaban erzem magam,nem erzek menstruacio elotti tuneteket,de meg volt igy meg hanyinger is volt,es csak mert megijedtem.
2010. máj. 16. 10:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor dicsérjünk meg, vagy mi? Talán ha jól leoltunk, akkor elgondolkodsz azon, hogy nem kellene. Amúgy ha még tüneteid sincsenek, akkor esélyes. Csinálj tesztet (ilyenkor már simán kimutatja ha terhes vagy). Aztán írd le az eredményt.
2010. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te is tudod h lehetsz terhes. Akkor mit varsz tolunk?teljesen egyet ertelk az elso hozzaszoloval.
2010. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi amugy sem latunk beled. Teny, hogy a megszakitas nem vedekezes, nem tudom mar hany ilyen kerdes fordult elo, valaszolva a kerdesedre, ha szerencsed volt nem estel teherbe.
2010. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2010. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mellékesen...mi az, hogy valószínűleg május 12.-én kellett volna megjönnie? 35 napos a ciklusod? Mert akkor ráadásul kb pont a peteérésed környékén voltatok együtt. Ehhez külön gratulálok. Legalább ne ilyenkor próbálkoznátok megszakítással, ha már ilyen hülye vagy.
2010. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most erre mi a jó francot írjunk? igen, lehetsz terhes, mert ha nem tudnád, a megszakítás nem védekezés. imádkozz és okulj a hülyeségedből.
2010. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A MEGSZAJKÍTÁS NEM VÉDEKEZÉS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

elegem van az ilyen hülye p.csákból. Remélem terhes vagy. és ikreid lesznek a medvedisznóembertől!

2010. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!