Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit kezdjek ezzel a betegségge...

Mit kezdjek ezzel a betegséggel/szenvedéllyel? Nagyon kétségbe vagyok esve, többi lent!

Figyelt kérdés
22 Éves lány vagyok és már mániámmá vált a wc-re járás.. Imádom a fekália illatát, állagát és mikor belekerül a wc-be kiveszem és megfogom, összenyomom és még rosszabbak :S Egész nap a wc-n ülök, ott tv-zek, ott laptopozok, ott tanulok mindent ott csinálok.. fürdőszobába érzem magam a legjobban. Ahogy ezeket a sorokat írom, most is ott ülök és undorodok magamtól.. vagyis miközben kakilok az euforikus érzés de utána mindig elgondolkodok milyen undorító is vagyok... Kérlek, segítsetek!!! le akarom küzdeni ezt a hajlamot!!.

2014. máj. 5. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ez orvost igényel. Ezen mi nem tudunk így segíteni a neten. De segíteni kell, mert teljesen tönkreteszi az életed. Az orvos megkeresi azokat a pontokat, ahol ez a téves rögeszme kialakult. Valószínű, hogy 3 éves kor alatt történt és ezért speciális módszereket igényel az ahhoz hozzáférés. A fogantatástól minden (minden!) dolog velünk történik és ott is van a tudatban. Bekerül így a tudatba sok rossz is, ami néha, mint egy zárvány akadályozza a normális gondolkodás áramlását,és így az egész életet. Csak 3 éves kor alatt nehezen tudatosítható. Menj el az orvoshoz és mondd el. Segíteni fog. Titoktartási kötelezettsége van, nem fogja továbbadni a bajodat.
2014. máj. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]



Szerintem ő kigyógyít

2014. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!