Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyton arcüreggyulladásom...

Folyton arcüreggyulladásom van. Már túl vagyok 2 műtéten is. Mit csináljak, hogy ne legyek folyton beteg?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűha, nekem gyerekként volt ilyen gondom. még a 80as években volt az, 31szer szúrták fel az orromat, és kétszer a fülemet emiatt a téma miatt, aztán végül fülműtét lett a vége. Azóta soha többé nem volt ilyen problémám. Téged konkrétabban mivel műtöttek, azaz mit csináltak a műtét során veled?

Hány éves vagy, ha nem vagyok indiszkrét? :)

2014. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi elfelejtettem, hogy tavaly nyáron mandula, egy hónapja sérv műtétem volt, és 13 éves vagyok.
2014. máj. 8. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, az egyik se függ össze az arcüreggel. :D Talán a mandula kicsit, de szerintem inkább nem.

Ha pestiek vagytok, a Sotén vannak jó fül-orr-gégészek, próbáljatok meg ott vkit találni. Deha kifejezetten fülész lenne a szakorvos az se lenne egy hátrány. Vagy nem tudom, de a mandulának szerintem túl sok köze nincs hozzá.

Az is lehet egyébként, hogy majd simán kinövöd. Én pl. kb. 5 éve rendszeresen felfáztam, állandóan agyon is tömtek antibiotikumokkal, mert érzékenyebb volt vmiért abba az időszakba a részem, pl. ha kitakaróztam már annyi is elég volt, mindegy volt, hogy hideg volt-e vagy se. Ez se ugyanaz a terület, csak hogy értsd miért írom, hogy lehet kinövöd. Vagy pl. sokaknak egy kisebb huzattól is begyullad a fülük, aztán egy idő után elmúlik nekik. De, azért persze egy pontosabb szakvélemény kellene.

Nálam nem tudták megmondani a dokik, hogy miért volt állandóan gennyes az üregem, bármit csináltak csak, azért is, aztán nem maradt más, mint a fülműtét, dehát az még a 80as évek eleje volt, azóta sokat fejlődtek ezen a területen is. :)

2014. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, remélem úgy lesz, hogy kinövöm, mert azért lássuk be nem egészen szerencsés havonta 1 hetet hiányozni a suliból :)
2014. máj. 9. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!