Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van köztetek olyan akinek...

Van köztetek olyan akinek magas volt a gyomorsava és sikerült megszüntetni?

Figyelt kérdés
Nem savcsökkentővel elnyomni,hanem megszüntetni!

#gyógyszer #reflux #sav.gyomorsav
2014. máj. 9. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Édesanyám 30évig küzdött a gyomorsavval,majd volt egy kivizsgáláson, gyomortükrözésen, kapott gyógyszereket amiktől helyrejött, azóta nem volt sava!
2014. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
végre valami,nekem több mint 2 éve magas,reggel este szedek savcsökkentőt és még igy is néha fent van.Már valami nyombél fekéj félével is küzdok hol begyógyul hol kiujjul,de az okot senki nem akarja orvosolni!Edesanyád hol kinél volt vizsgálaton?
2014. máj. 9. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, a gyomorfekély miatt is lehet! A gyomorfekélyt a helicobacter nevű baktérium okozza ezt kell kiírtani gyógyszerekkel, ha ezt sikerült megoldani jó eséllyel rendeződnek a sav gondjaid is! Férjemnek ugyan nem volt gyomorfekélye de nála is megtalálták ezt a baktériumot kapott rá gyógyszereket, így neki is rendeződött! Kérj a háziorvostól egy beutalót belgyógyászatra, vagy menj el gyomortükrözésre de én azt javaslom ezt magánúton altatásban csináltasd meg!
2014. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már volt helicobacterre ilyen kilégzéses teszt,ami negatív lett.Igaz nekem senki nem mondta,hogy előtte a savcsökkentőt ne szedjem,mert megmásítja az eredményt.Így el is lettem kapálva azzal,hogy nem tudják mi bajom.
2014. máj. 9. 15:42
 5/5 A kérdező kommentje:
2 év alatt 4 gyomortükrözésem volt,igaz csak elváltozásokat néztek baktériumot nemigen.
2014. máj. 9. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!