Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lábon található körömgombáról...

Lábon található körömgombáról szeretnék tapasztalatokat olvasni?

Figyelt kérdés
A nagylábujjamon a köröm alatt van vmi elváltozás. Először csak egy barna pötty volt, most már fehéres-sárgás egy nagaobb foltban, a teteje pedig sötétbarna. Iszonyatosan fáj, sajog. Készülök a házi orvoshoz. Köszönöm, ha írtok.
2014. máj. 10. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt,de most vénynélkül kapható Nalocot használok és nekem csodákra képes!Nagyon szépen múlik,szép egészségesek a körmeim már.

Én külön rendszereztem erre körömreszelőt,amennyire lehet lereszelem az érintett részt és utána bekenem.Pár percig hagyom had száradjon.A lényeg hogy minden körmöd ecsetelgesd vele ne csak a fertőzött körmöt remélem segítettem.

2014. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Úgy néz ki, nem körömgomba volt, hanem egy köröm alatti sérülés. Fogalmam sincs, hogyan szereztem. De el kezdett gyűlni, majd pár napja kifakadt. Azóta nem is fáj, nem is fehér, szépen gyógyulgat. Minden jót Neked!
2014. máj. 21. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!