Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfekély miatt folytonos...

Gyomorfekély miatt folytonos éhség?

Figyelt kérdés
ma voltam privát dokinál,aki azt mondta azért vagyok 2óránként éhes,mert gyomorfekélyem van,tükrözés ezt az eredményt adta.Valakinek hasonló?annyira utálom 2óránként ennem kell különben tökre furán érzem magam,mintha nem ettem volna órák óta...mint mikor reggel halál éhesen kelsz fel..:/

2014. jan. 19. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan túlsavasodáa-candida gyanús dolog. Nekem akkor volt ilyen, mikor túl sok lisztes-cukros ételt ettem. Próbálj ki valami lúgosító diétát, húst, tojást sok zöldséggel és hanyagold a lisztes, cukros, tejes, élesztős dolgokat, hátha attól is rendbe jössz. De ha a leleteid alapján fekélyed van, akkor gondolom az orvos írtz elő szigorú diétát és gyógyszert, akkor azt kell betartani. A fekély is lehet túlsavasodástól.
2014. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok a gyomorsavad, a fekély is attól lehet, azért kell folyton enned. Savlekötőt vagy savsemlegesítőt kellene szedned. A fekélyre egyébként nem kaptál valamit? És a doki mondta, hogy mit szabad enned meg mit nem? Mert elvileg diétáznod kellene.
2014. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!