Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyik napról a másikra megjele...

Egyik napról a másikra megjelent pár véraláfutás a combjaimon. Azóta el-el múltak, de lettek újak. Mi a baj?

Figyelt kérdés

A trombocyta számom kicsivel alacsonyabb, mint az átlag érték, ezért könnyebben belilulok, ha megütöm magam, de spontán hematómáim még nem voltak.

Ez veszélyes? Mitől lehet?

Nem rég kezdtem el dolgozni, ahol előfordul, hogy 12 órán keresztül nem tudok leülni és talpon vagyok.

Van köze hozzá? Egyéb ötlet?

Bevallom kicsit ijedt vagyok, tervezek orvoshoz menni vele, de addig is néhány vélemény, javaslat?



2014. máj. 14. 23:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyet tudok, hogy munka közben bevertem, de a többire nem emlékszem.

Némelyik apró piros, majd lila pöttyökből keletkezett.. Lehet allergia? Vagy valamilyen féle vérzékenység?

20 éves vagyok.

2014. máj. 14. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Beütötted vagy kemény volt a szex, nincs semmi kóros.
2014. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyél több K vitamint tartalmazó ételt.
2014. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Amik ugye nincsenek, mert a tejtermékek lehetnének ilyenek esetleg, de nemigen fog füves takarmányon tartott marhát vagy ilyentől származó tejterméket találni..:)
2014. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves első: kemény volt, de nem ennyire. :D


Voltam orvosnál, valószínűleg purpura simplex, elküldött azért vérvételre, meg adott érfalerősítő gyógyszert, plusz vitamint.

2014. máj. 16. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen fantasztikus diagnosztikai módszerrel sikerült ezt kitalálnia?

És milyen emberiséget és főleg a Te egészségedet szolgáló csodagyógyszert szokás mostanság felírni ilyenre?

2014. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tapasztalat és tudás. A vérképem teljesen jó lett.

Rutascorbint javasolt, illetve Cyclo3Fortot.

2014. máj. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!