Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Súlyos?...

Mi lehet a bajom? Súlyos? Gyorsan kell orvoshoz fordulnom? Vagy nem is kell orvos?

Figyelt kérdés

Körübelül egy hete nagyon sokszor járok ki wc-re ,iskolában is alig tudom végig ülni az órát ,minden szünetben a mosdóba járok.Tegnap elkezdett fájni a torkom nagyon piros is.Most pedig felkelltem reggel és azt tapasztaltam ,hogy két oldalt szörnyen fáj a vesém ,vettem be fájdalom csillapítót ,de nem hat.

Felfázhattam?Vagy mi a bajom?



2014. máj. 17. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp menj orvoshoz, lehet "csak" egy felfázás de lehet vesemedenve gyulladás az pedig nem játék.... Ha túl késön megy vele orvoshoz az ember akkor kórházi kezelést igányel.
2014. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy vesefájdalmat ne halogass. Az nem játék.
2014. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vesemedence gyulladás alakult ki egy felfázásból. Ez elég súlyos betegség és fájdalmas is.
2014. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tésztajóska14 válasza:
Menj orvoshoz, mielott meg nagyobb bajod lesz!!
2014. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!