Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a megoldás, gyógymód hugy...

Hmm:3 kérdése:

Mi a megoldás, gyógymód hugy holtág gyulladasra? ( nem voltam orvosnál és anyumeknak nem szóltam) L/15

Figyelt kérdés
Segitsetek a kalciumos pezsgő tabletta jó?

2014. máj. 18. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem voltál orvosnál, akkor hogyan diagnosztizáltad ezt a betegséget? Amúgy mi az a húgy holtág?

Kálciumos pezsgőtabletta biztos, hogy nem jó rá, ha esetleg hugyhólyag gyulladás.

2014. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted, húgyhólyaggyulladás? Orvos ír fel antibiotikumot, ez nem fog anélkül rendesen megszűnni. A rengeteg víz, C-vitamin nagyon sokat segít rajta, átmossa a vesédet, de magában ez sem fogja elmulasztani a problémát, muszáj orvoshoz menned.
2014. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyomás az orvoshoz. Nem fog magától rendesen megszűnni, és még a veséd is befertőződhet. Annak komoly következményei lehetnek. Ha elmész egy orvoshoz, és kapsz normális gyógyszert, 3 nap alatt megszűnik a problémád.
2014. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy ne igyál literszámra kalciumos pezsgőtablettát sem, mert a kalcium túladagolása is NAGYON NAGYON rossz ötlet.
2014. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi Telorol vagyok és félre írtam, de látom ertettetek:))

Amúgy mondtam anyumnak, és adott algopirint meg valami mást meg melegítem a derekam de holnapra meg kell gyogyulnom!!!

2014. máj. 18. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog segíteni. Mindenképpen menj le orvoshoz, édesanyád is elég felelőtlen lehet, ha csak ennyiben hagyja. Nem fogsz holnapra meggyógyulni, hacsak el nem kezdesz antibiotikumot szedni. Az antibiotikum enyhíti annyira a tüneteket, hogy ne gátoljon a hétköznapjaidban, de azt is végig kell szedni, hogy minden rendben legyen. Minél hamarabb lemész orvoshoz, annál kisebb lesz a komplikáció esélye. Siess.
2014. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma megyek orvoshoz:)
2014. máj. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!