Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igaz az, hogy mindenkinek a...

Igaz az, hogy mindenkinek a vizeletében van egy kis vér? (labor vizsgálat). Mert nekem már kétszer is találtak, de a fentieket mondták.

Figyelt kérdés
....., hogy nem kell aggódni, mindenkinek a vizeletében van vér, amit a labor kimutat.
2014. máj. 19. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt ki mondta orvos? Nm kéne hogy legyne benne de ilyenkor azt szokták hogy rá pár hátre ujra vizsgálják, legalábbi nekem iyg volt és akkor már nem volt benne.
2014. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
voltam belgyógyászaton, ott csináltak vizsgálatot a gyomrom miatt és az ottani orvos mondta, hogy menjek el egy urológushoz. Elmentem, egyszer vizsgáltak úgy, hogy én vittem a vizeletet, utána visszahívtak és katéterrel vették le. És igen, az orvos mondta.
2014. máj. 19. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát katéterezésnél előfordulhat, hogy felsértik a nyálkahártyát, de egyébként normál esetben nem lehet vér a vizeletben. Legalábbis én nem hallottam még róla. De ha egy urológus mondja, akkor nem biztos, hogy itt a névtelen senkik szava a döntő.
2014. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Évek óta betegeskedem, és mivel nagyon csitrinek látszom (amúgy 40 fölött vagyok), sehol, de szó szerint sehol nem vesznek komolyan. Csak annyit látnak, hogy jó megjelenésű, egészséges kinézetű, fiatal vagyok és nem vesznek komolyan. Szétrobbanok már a dühtől ....

3 évet jártam egy jóhírű homeopata/természetgyógyászhoz. Voltak időszakok mikor jobban voltam, de inkább stagnál az állapotom. Multkor elmenetem vér- és vizeletvételre, és ott is minden rendben van a labor eredmények szerint, de akkor miért vagyok 4 éve rosszul? Kettő diagnózist állítottak fel: IBS és reflux. Ennyi. De érzem, hogy valami nincs rendben. Már elfogyott a pénzem, a türelmem és belefáradtam a mai orvoslásba.


Na bocsi, ez kizúdult belőlem.

2014. máj. 19. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
a ketéternél lehet benne vér a sérülés miatt. mi az egéb tüneted? Ami ezen a két dolgon túl mutat?
2014. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenféle. Színes a paletta. A jobb szemem alatti rész iszonyatosan csúnya, karikás, ödémás és csak a jobb. Ízületi gyulladásaim vannak, állandóan fáj mindenem, vállam, derekam. Folyamatosan szúr a jobb bordaív alatt, voltam sztk UH-n, semmit nem mutatott ki, minden a legnagyobb rendben. Majd elmentem méregdrágán egy 3D ultrahangra, ott polipot mutattak ki az epémbe. Tele van a mellem cisztával, pajzsmirigyen göb, stb.

De jelzem, az sztk-s vizsgálatok soha semmit nem mutattak ki, csak ez a magán 3D ultrahangos.

2014. máj. 20. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek kezelve vannak?
2014. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Először a refluxomat kezelték gyógyszerrel. Attól arcüreggyulladásom lett . . . Felhagytam az orvosokkal és 2 évig jártam egy homeopata orvoshoz. Jól voltam, de inkább hullámzó volt az állapotom. Röviden, telefonról írok.
2014. máj. 20. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!