Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hepatitis B-s vírust hordozók,...

Hepatitis B-s vírust hordozók, kezelés alatt mennyire ihatnak alkoholt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 20:57
 1/9 anonim válasza:
Igyál nyugodtan! Tedd jobban tönkre a májad!
2014. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok beteg, hanem egy számomra fontos ember, aki miatt aggódom épp ezért normális, értelmes választ vártam, amivel tudok érvelni, amikor lecs*szem.
2014. máj. 21. 21:05
 3/9 anonim válasza:
Az egyik közeli hozzátartozóm krónikus Hepatitis-B-s. Szerintem nem igazán ajánlatos közben alkoholt fogyasztani..de ezt biztos neki is elmondta a doki
2014. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta neki a doki, hogy néha-néha egy-két söröcskét megihat. Csakhogy már minden nap iszik egy kicsit, néha több sört mint amennyit kéne, kezdem félteni, lehet ráférne már egy alapos szidás...
2014. máj. 21. 21:22
 5/9 anonim válasza:
hát szerintem mindenképpen beszélj vele.. aztán hátha hallgat rád. de hogy minden nap iszik,az nem tesz jót neki az tuti.
2014. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. máj. 21. 21:26
 7/9 anonim válasza:
még annyi hogy a hepatológián lehet kérni ilyen tájékoztató füzetet erről a betegségről.Abban leírnak részletesen mindent,az összes típusáról.
2014. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor majd benézek. És lehet megkérdezek egy orvost is, mennyire lehet inni a betegnek.

Hátha akkor komolyan vesz...

2014. máj. 21. 21:33
 9/9 anonim válasza:

Én voltam az első válaszadó, aki nem volt túl kedves veled, így elnézésed kérem...

Találtam egy jó cikket olvassátok el hátha segít valamit:

[link]


Jobbulást az ismerősödnek :)

2014. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!