Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » +18as hepatitis c értéknél...

+18as hepatitis c értéknél nagy ok van aggodalomra? Az interferon kezelés milyen? FONTOS! 22/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon veszélyes.
2012. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
basszus akkor most mi lesz.van még jó esetben 10-15 évem vagy annyi se?
2012. jan. 10. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha használ az interferon lehet még 30 is vissza vagy több. Nem tudható előre, ráadásul fél-egy év után látható, hogy mennyire hatásos. Gyógyítás nincs, kezelés van. A májtranszplantáció sem segít, mert azonnal visszafertőzi az új szervet... Szóval nagyon veszélyes dolog ez.
2012. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]


Előző vagyok, itt nézz körül.

2012. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De jó tudni hogy 50évesen elpatkolok. Akkor amit olvastam h meggyógyultak az hazugság?
2012. jan. 10. 22:02
 6/15 anonim ***** válasza:

A ráknak sincs ellenszere. Lehet sosem esik relapsusba az illető, lehet 2 év alatt elviszi. Van a hepatitisből gyógyulás, csak azt nem tudom, hogy teljes gyógyulás-e vagy pedig csak "szunnyad" tehát nem kimutatható a vírus aktivitása. Ha ez megnyugtat én is rákbeteg vagyok és már elfogadtam, hogy nincs gyógyszer a bajomra. Tünetmentes vagyok jelenleg.



36/F

2012. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy azt mondta az orvosom, ha 5 évig nem újul ki, akkor gyógyultnak nyilvánítanak. Itt felmerül bennem a kérdés: a gyógyult és gyógyultnak nyilvánított az ugyanaz?? Egyébként ne ess kétségbe, lehet hülyeséget beszélek és is, de CSAK AZ ORVOSOD TUDJA, a te teljes diagnózisod, a te eseted milyen, és milyen esélyekkel indulsz.
2012. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

El sem mondhatom, mennyire együtt érzek veled. Most bizonyára alaposan meg vagy rémülve, de gondolj arra, hogy senki sem kerülheti el a sorsát, én sem, más sem... és te sem... ez a dolog ma már nem annyira veszélyes, ne hallgass az ostoba "vigasztalók"-ra, hanem vedd a sorsod a saját kezedbe, és szegülj ellene a betegségnek minden percben, válj tudatossá az életed minden pillanatában, gondolj arra, hogy az elme a test felett áll, képes uralkodni rajta... sok erőt és elszántságot kívánok neked.

Tibor

2012. jan. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem a 90-években szűlt,és kapott vért a a sok vérveszteség miatt.A vér fertőzött volt,és nemsokára kimutatták a hepatitis-c,fertőzést. korházban szövetmunta vétel a májból ,álandó vérvétel,álandó rosszúllét.Teltek multak a hónapok,végűl eldöntötték,hogy az én párom is kap interferon kezelést,és bekellet feküdni a korházba ,hogy megtanúlja az injekció beadását saját magának.

Na ez nem ment,ezért én válaltam,hgy minden másnap beadok a combjába egy injekciót.A mellékhatások rettenetesek voltak,de ez egyénenként változik.Ez így ment egy évig,és minden hónappban konttrol,vérvétel.Eltelt két év és a vérkép egyre jobb lett.Tíz év óta mondhatjuk,hogy tünet mentes,hála Istennek!!

Sajnos vannak olyan betegtársai akik már nem élnek ,

vagyis ne add fel ,látod az én feleségem is meggyógyúlt.

Ha látnád most ",majd ki csattan",amikor betegvolt,szinte elfújta szél,40-45kilóvolt.

Engem is redszeresen vizsgáltak ,hogy nem e kaptam el tőle ,de valahogy ki hagytam,pedig nem nindíg védekeztünk kellő képpen.

A lényeg az hogy van rá esély hogy ,ne halj meg ideje korán,bár az életünk Isten kezében van, és jó ha veleis velvesszük a kapcsolatot ,Jézus Krisztuson keresztűl.

2012. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom remelem semmi gond nem lesz
2012. jan. 15. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!