Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet?...

Ez milyen betegség lehet? Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
A férjem nem tudja teljesen el mondani hogy mi lehet a pontos betegségének az oka és a neve, mivel állítólag gyermek korában volt ilyen tünete, ami azzal jár, hogy a fülén a nyakán vagy a mellkasán apró vörös foltok jelennek meg, amik egy idő után karcolás jellegűek, ő erről azt állítja, hogy elpattantak a hajszálerek és csak akkor kaphat rá gyógyszert amikor eléri a máját. Voltunk bőrgyógyászaton és azt mondták,hogy kikarmolta és haza küldtek minket. Engem ez kicsit sem nyugtatott meg valamiért azt érzem, hogy ennek valami nagyobb hátulütője van mint egy karmolásnak. Félek attól, hogy valami komolyabb baja lehet a férjemnek, másod sorban kismama vagyok és félek a fertőzéstől. Kérlek segítsetek kihez forduljunk . Előre is köszönöm. Szép napot nektek.

2014. máj. 23. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el a háziorvoshoz, kellene egy vérképetg is cisnáltatni, nem hiszem, hogy fertőző lenne a ilyesmi.
2014. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Ha gyerekkorába megállapították a betegséget, hiszen lehet tudni, hogy eléri egyszer a májat, és van is rá gyógyszer, akkor az a kartonján szerepel.


Nem akarok undok lenni, és kombinálni sem, de szerintem megvezet ezzel a hülye kifogással.

Egyszerűen meg van karmolva, és milyen érdekes helyeken. Fül, nyak, mellkas. Szerintem elsősorban ne az egészségi állapota miatt aggódj.

2014. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy csak megvezet... de mikor szabadnapos volt és egyik percben még semmi a másikban meg már ott vannak a foltok és egy Calcium után karmolás szerű lett akkor elgondolkoztam rajta, hogy igaz lehet.
2014. máj. 23. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán akkor az lehet, hogy elvakarja mert viszket neki. A máját nem értem csak ebben a történetben, meg azt hogy a háziorvosnál miért nincs nyoma, ha régebben ki lett vizsgálva.
2014. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert még gyerek korában volt ez a betegsége...
2014. máj. 23. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnos az orvosok sokszor nem végzik rendesen a feladatukat, tehát ha nem fizetsz nekik, nem veszik komolyan.


ha van lehetőség ilyenkor orvost kell váltani, illetve intereneten rákeresni a tünetekre. 5-6 orvos közül már lehet, hogy 2 diagnózisa egybevág.

viszont ez a lehetőségektől függ.


érdemes lenne felkeresni azt az orvost, aki ezt diagnosztizálta, ha orvos volt.

2014. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyünk kivizsgálásokra aztán minden kiderül :)
2014. máj. 24. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!