Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrvérzés közbeni vércsomó?...

Orrvérzés közbeni vércsomó? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Orrvérzés előtt általában tiszta ideg vagyok, majd szétrobban a fejem és ahogy elkezd folyni, megkönnyebbülök, tehát egy darabig hagyom, nem szorítom le. Előfordul, hogy random feszíti belölről egy "vérkukac" és kicsúszik. Elég morbid érzés. Szóval ez a "kukac" láthatóan vérből van összeállva, se nem teljesen szilárd, se nem teljesen folyékony, de gondolom tömény lehet, mert zsepin órák alatt szárad meg. Változó méretekben fordul elő, az egészen kicsitől, amit nem is érzek, az olyan vastagig, hogy alig fér ki az orrlyukamon és feszíti az orrnyereg területét. Nem minden alkalommal jelentkezik. A kérdés erre irányul. Mi lehet ez, mitől, stb...?
2014. máj. 27. 17:20
 1/1 savanyújóska ***** válasza:
Nekem általában amikor egy ilyen kijött (enyhe orrfújásra) az azt jelentette, hogy elállt az orrvérzés, nálam tuti az enyhén alvadt vér volt, ami elindult kifelé, de kifolyni már nem tudott. Ha más egyéb tünet nem kiséri, szerintem nálad is ez lehet, és a vérzés jellegétől függően változhat a mérete, vagy teljesen el is maradhat.
2014. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!