Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Közel 2 éve náthás vagyok,...

Közel 2 éve náthás vagyok, mit tehetnék? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés
Nos röviden leírom a történetem, az a helyzet, hogy lassan már 2 éve folyamatos nátha gyötör, néha enyhül, néha erősebben előjön, ekkora folyamatosan folyik az orrom. Voltam már nem egyszer háziorvosomnál, aki beutalt különböző allergiavizsgálatokra, amik mondanom sem kell, nem mutattak ki semmit, allergiám nincs. Erre felírt nekem orrcseppeket, hogy ezzel kezeljem a tüneteket. Kicsit azonban már unom, hogy orrcsepp nélkül nem mehetek sehova sem, és rengeteg pénzt elvisz ez az opció. Szeretnék a végére járni már az ügynek, ezért kérnék segítséget tőletek, hátha volt már valakinek hasonló problémája, vagy esetleg valaki egészségégügyben dolgozik, és találkozott hasonlóval, és tud rá megoldást. Nagyon köszönöm mindenki segítségét!

#orrfolyás #nátha #orrcsepp #hosszan tartó nátha
2014. márc. 28. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg orr-fül gégésszel, hátha orrsövényferdülés, vagy az orrcsepp mellékhatása, menj el fogászatra is, mert egy gócos fog is tud ilyet okozni.
2014. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orrpolip is lehet.
2014. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolóknak a tippeket, esetleg még valaki tudna adni párat hasonlókból?
2014. márc. 29. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Homeopatás szakemberrel nézesd meg magad. Párom 1 évig volt náthás, homloküreg gyulladása is volt, az antibiotikum sem segített, de a homeós cucc igen.
2014. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Ha nem vagy allergiás, akkor a fül-orr-gégére kellene elmenni!
2014. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!