Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincoszlop menti, deréktájék...

Gerincoszlop menti, deréktájékon levő szörnyű izomfájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mandulagyulladásom van, harmadik napja szedek rá antibiotikumot (Aktil duo), de már előtte is szörnyen fájt a hátam a derék környéki részen. Nem tudom, hogy mi lehet az oka. Próbáltam nyújtani, de nem sok sikerrel. Se feküdni, se ülni, se állni nem tudok így, annyira fáj. Mi lehet ez?

2014. máj. 27. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Discopáthiás fájásnak tűnik, pontosabban ideggyulladásnak. Nem volt valaki bárányhimlős a környezetben ? Mert a Herpes zooster második ill. sokadik támadásakor övsömör ill. ideggyulladás léphet fel hasonló fájdalmak kíséretében. Algopyrin ill. ibuprofen tartalmú gyógyszerek csillapítják.
2014. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem volt senki bárányhimlős. Viszont Scheuermannom van. Annak lehet köze ehhez?
2014. máj. 27. 23:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan fáj! Nem bírok kiegyenesedni sem! Görcsöl, nyilal és nincs itthon semmi fájdalomcsillapító. Legszívesebben egy injekciót kérnék bele, annyira fáj
2014. máj. 28. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!