Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alhasi fájdalmam van, es...

Alhasi fájdalmam van, es állandó jelleggel érzek izomlázat a labamban, valaki tud mondani valami okosságot?

Figyelt kérdés

Hétfőre van időpontom laborba es ultrahangra, nagyon felek,hogy mi bajom lehet. A jobb lábamban folyamatosan izomlázat érzek, nem tudok aludni sem a jobb oldalamon. A vakbelem kornyeken faj kb 3napja.


volt valakivel ilyen?


2014. máj. 28. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vakbél gyulladás lenne az NAGYON fájna és a lázad is igencsak magas lenne . Lehet nem feltétlenül ,de a kollégámnak úgy volt . Egyébként nő/férfi vagy ?
2014. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam,hogy a vakbelem faj, hanem,hogy a kornyeken.. Az alhasamnal. Szűrődik, nyilallik, bar nem mindig. A lábam most is faj, pedig 2napja Itthon pihenek..


no vagyok

2014. máj. 28. 10:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, *szúródik
2014. máj. 28. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Petefészek ill.sérv is lehet .Az izomlázszserű fájdalom nem biztos ,hogy összefüggésben áll a panaszoddal .Javaslom a Kalcium fogyasztását .. Nekem injekció formában (amit feltörtem és folyadékba öntve megittam ) adták ,amikor x betegség miatt kórházban feküdtem és nekem is igen erős izomlázszerű fájdalom jelentkezett . A labor ki is mutatta ,hogy alacsony a Kalcium szint ,ezért a fájdalom .
2014. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!