Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kérdésem a következő lenne:...

Kérdésem a következő lenne: 58 éves vagyok és közmunkán veszek részt. Állandó retorzió ér. Szerintetek itt fel lehet mondani. Mi lesz a következménye? Kaphatok álláskeresési segélyt? Egyáltalán ennyi idős korba kötelezhetnek közmunkára?

Figyelt kérdés
Közmunka felmondása
2012. febr. 29. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A közmunka csak akkor kötelező, ha bármiféle pénzt akarsz a munkaügyi hivataltól. Ha ehhez nem ragaszkodsz, be sem kell jelentkezni munkanélkülinek. Én életemben nem voltam a hivatalnak még a közelébe sem, pedig sokszor nem dolgoztam.
2012. febr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Fel lehet mondani. De ha felmondasz, nem jár sem a munkanélküli segély, sem a 22800 Ft-os bérpótló támogatás.
2012. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Én ugyanígy jártam, ráadásul az egészségem sem bírta. Hiába vagyok fiatal, de szinte tönkretettek. Az önkormányzat egyetlen "követelménye" az, hogy meglegyen 30 nap. A 30 nap után közös megegyezést kérve felmondtam, és utána újra kaptam az önkormányzati segélyt.
2013. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!