Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj az állkapcsom ha mozgatom...

MuSky kérdése:

Fáj az állkapcsom ha mozgatom ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

meg nyomkodtam a fogaimat meg az ínyemet és azok nem érzékenyek.

akkor fáj bal oldalt a felső fogsor mögötti ill. feletti rész ha mozgatom az állkapcsom

mintha meg lenne húzódva, ha nagyon kinyitom a szám,vagy összeszorítom vagy jobbra balra mozgatom akkor fáj, húzódik, feszül.



2014. máj. 28. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet állkapocsízületi betegség, gyulladás, nekem is volt egyszer, hideg vizes borogatásra enyhült, itt olvashatsz az állkapocs betegségekről:

[link]

2014. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rágóizmok is beggyulladhatnak, de lehet a háttérben egy rossz fog is, me erőltesd és szerintem látogass meg egy fogorvost, kellene egy röntge.
2014. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és addig is amíg nem kerül sor orvosra jó ötlet a hideg vizes borogatás, fájdalomcsillapító és szájfertőtlenítő ?

nem tudom, hogy alkoholos vagy sima lenne-e a jobb választás ilyenkor.

2014. máj. 28. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Hideg vizes borogatás és fájdalomcsillapító jó, szájöblögetéssel nem sokra mész, ha esetleg a rágóizom van gyulladásban.
2014. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!