Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 13 éves fiú vagyok. Amikor...

13 éves fiú vagyok. Amikor hazajövök a suliból akkor nagyon fáradt vaagyok kb 1 hete. Lefekszem aludni és amikor felkelek nagyon fáj a fejem kb 10-15 percig. Mibajom?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell drasztikus dolgokra gondolni. Egyél rendesen ahogy kell, igyál! És vitamin! Üdv: egy ápolo
2014. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos? Akkor nincs semmi bajom ugye?
2014. máj. 28. 17:51
 3/7 anonim válasza:
Szia! Iszol elég folyadékot? A víz a fontos, ne szénsavasat és ne cukrozott üdítőket igyál. Üdv.
2014. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És aludj is. A felébredés utáni fejfájást okozhatja alacsony vérnyomás is.

Jó esetben, ahogy vége a sulinak, elmúlik, most biztos túl nagy a terhelés, túl sok a számonkérés. Tölts sok időt tiszta levegőn, sportolj. Ha a szünetben még mindig fennáll ez a probléma, akkor kell orvoshoz menni.

2014. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2014. máj. 28. 18:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Most mértem meg a lázam 37.9.. nagyon félek hogy valami nagyobb betegségem van..egyébként 1 vesém van ez jelent valamit?
2014. máj. 28. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez valamilyen fertőzés (baktérium, vírus). Ekkora hőemelkedést még nem kell gyógyszerrel csillapítani, szerintem holnap ne menj iskolába, pihenj, aztán majd meglátod, hogy jobban leszel-e vagy orvoshoz kell menni. De a szüleid csak gondoskodnak rólad!
2014. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!