Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Leírom a tüneteimet, hátha más is találkozott ezzel. Már eléggé kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Szóval a bőröm elkezd kipirosodni, először sok apró piros pötty, aztán foltokká nőnek, arc-nyak-kar, olyan helyeken jelentkezik először ahol nincs ruha. Emellett viszket is. Ha súlyosbodik akkor kiterjed az egész testemre, és a bőröm fölpúposodik, ez kb 30 perccel azután h az első piros foltok megjelentek és ekkor már fáj is. Ha már nagyon durva, akkor kb úgy érzem magam mint amikor leesik a vércukorszint. A kiváltó ok: "hirtelen hőmérséklet változás", pl: leizzadok, megfúj a hideg szél, szárítom a hajam, próbafülkékben ahol fulladt a levegő, szóval ilyen helyeken. Jelenleg Allegra fortét szedek rá, ami nagyábból használ. Sok orvosnál jártam már, de a legtöbb néhány vizsgálat után küld a következőhöz. :/ Mostmár nagyon el vagyok keseredve, mert habár a gyógyszer segít, de nem gyógyít meg és a héten elértünk arra a pontra, h az aktuális orvos már ritka és/vagy halálos betegségekre kezdett vizsgálni. :( Bocsánat h hosszú lett és köszönöm, ha elolvassa valaki. Én még reménykedem h van valami egyszerű megoldás erre csak senki nem gondol rá.

2014. jún. 1. 03:15
 1/2 anonim válasza:
Nekem a nap allergiám volt hasonló. Először a kézfejemen jöttek ki apró pöttyök (csalánkiütés szerű), amik viszkettek, általában mindig az esti fürdés után. Később még asszem a lábamfejemen is kijöttek. Ez tavaly tavasszal volt, de aztán nyárra elmúlt.
2014. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fülledt a levegő, biztos elírtad. Valószínű, hogy allergia lehet.
2014. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!