Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Derékfájás szerintetek hogy...

Derékfájás szerintetek hogy tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés

Kondizok már vagy 2 éve és egyszer lassan fél éve meghúztam a derekam akkor alig bírtam felállni azóta már annyira nem fáj de néha még mindig előjön és néha a csípőmben a combom felső részében is érzek fájdalmat


és am kondi közben sosem fáj vagy más sport végzése közbep pl foci futás

inkább csak akkor ha sokat ülök


(2 év kick-box egyszer nagyon megszenvedtettek a nyújtással a csípőm sztem attól fájhat de ez nagyon ritka)



2014. jún. 3. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Járj masszőrhöz:)
2014. jún. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én inkább egy jó csontkovácshoz mennék a helyedben, mert ha ezek a tünetek amiket leírtál akkor ott valami nincs a helyén. Amikor sportolsz akkor bemelegszik és nem fáj, amikor megpihen akkor viszont igen. Minél tovább húzod annál több minden lesz kint, és annál több és rosszabb tüneted is lehet.

2014. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor sem mindig fáj ha pihenek ilyen random az egész
2014. jún. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!