Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy betegség van kialakulóban,...

Egy betegség van kialakulóban, vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és egyszerűen engem is megrémít néha amiket észreveszek magamon. Többször előfordult már, hogy megtettem valami, de utána le kell ellenőriznem, hogy tényleg megtettem, mert nem emlékszem rá. Hiába, hogy egy másodperce kapcsoltam le a villanyt épp, hogy megfordultam elgondolkodom azon, hogy a villanyt lekapcsoltam-e. Amikor pedig rájövök, hogy a villany le van kapcsolva csak csodálkozom. A legrosszabb ami történni szokott velem az az amikor mondok egy mondatot, pár pillanat múlva vissza kérdez az illető, hogy mit is mondtam és egyáltalán nem emlékszem rá. Nem sokszor fordul elő de elég ijesztő. Menjek orvoshoz, vagy csak túlreagálom és szétszórt vagyok?

2014. jún. 9. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Most még nem kóros. Majd ha egymás után tízszer nézed meg, hogy leoltottad-e, majd akkor....A rövid távú memória meg nem mindig működik megfelelően.
2014. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mintha az összes többi emberrel ilyen nem fordulna elő. Semmi bajod.
2014. jún. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát velem eddig ilyen nem fordult elő.
2014. jún. 10. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!