Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történt a karommal? (kép)

Mi történt a karommal? (kép)

Figyelt kérdés

Négy napja jelent meg valami fura dolog a karomon, elment a bőrgyógyászhoz, azt mondta gomba. Írt fel gyógyszert, kiváltottam kenem is vele és egyre furcsábban néz ki.


[link]



2014. jún. 8. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszamennék a dokihoz.
2014. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de vissza kell menned ,mutasd meg,Én pont most olvastam egy cikket,hogy bőrön lévő seb keletkezik és úgy marad akkor az nagyon nem jó!
2014. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jujj, remélem nem húsevő baktérium...de menj vissza SOS. fáj is?
2014. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csalán forrázatával kenegesd!
2014. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nehogy házipatikázd! Kedden go dokihoz! Az is lehet, hogy a kapott krémre allergiás lettél. Nézd meg a használati utasítást. Én amúgy csúnyábbnak látom mint előtte. Én valószínű nem kenném most vele.
2014. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Házilag ilyeneket csak rendes aloa vera növény levelével lehetne kenegetni,annál jobb nem létezik sebgyógyításra!

nem boltban vásárolt kivonat hanem ami cserépben van növény...

De ez sok minden lehet...

2014. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!