Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal láb zsibbadásomat, mi...

Bal láb zsibbadásomat, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
7 napja este leguggoltam otthon,és ahogy ránehezedtem guggolás közben a lábujjaimra,éreztem,hogy elzsibbadtak,a lábfejelemmel együtt.Felálltam,akkor már éreztem,hogy a térdemig zsibbad,bizsereg.Ez az érzés azóta sem szűnt meg.Voltam vele háziorvosnál,aki Milgammát és Mydetont írt fel Diflammal.Szedem rendesen a gyógyszereket,de még sok változás nem történt.Most táppénzen vagyok,hogy minden átvizsgálásra el tudjak menni.Fájdalmaik nincsenek.Járni is tudok rajta.Ilyen izomlázas érzés van a lábamban.De semmi komoly.Aki tud valami okosat mondjon már nekem,mert nagyon aggódom.33 éves nő vagyok.Ideggyógyászati vizsgálatra küldtek,de arra is még várnom kell 3 napot.

2014. jún. 14. 12:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!