Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a mellkasi szúró...

Mi okozhatja a mellkasi szúró fájdalmat?

Figyelt kérdés

A mellkasom bal oldalán, kicsivel a szívem alatt szúró-feszítő fájdalmat érzek, de csak nagy levegővétel során.

Nem dohányzom, nem hajtom magam túl, nem stresszelek.

5 napig tartottak kórházban, majd azt mondták nincs bajom.

ezeket a vizsgálatokat végezték el:

röntgen, ekg, helicobacter pylori teszt, szív ultrahang, vérnyomásmérés, vérvétel, vizeletvétel, gyomortükrözés.


Minden leletem negatív, azonban a fájdalom még mindig nem csillapodott.


A hátam néha becsípődik (jelenleg is), lehet hozzá köze?

Nagyon megköszönném ha megosztanátok velem tapasztalataitokat, tanácsot adnátok, bármit, amit tehetnék a fájdalom megszüntetése érdekében!

köszönöm!



2014. ápr. 26. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a gerincednél becsípődés van, akkor az a mellkasba is kisugárzik, egyszer nekem is volt ilyen idegbecsípődés, és a mellkasomban is éreztem a fájdalmat, 5 hétig tartott. Szerintem egy gerincröntgent is kellene csináltatnod, kérj beutalót a háziorvostól.
2014. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. ápr. 28. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A páromnak ugyanez szokott a problémája lenni. Viszont neki hol elmúlik, hol előjön. De, ha előjön akkor neki is a szíve alatt szokott nagy levegővételre fájni/szúrni. Orvoshoz nem hajlandó elmenni hiába kérem tőle, ha felstresszeli magát akkor még rosszabb neki. Azonban nekem egyszer a kardiológusom azt mondta, hogy a szív nem tud szúrni. Tehát lehet, hogy valamii idegcsípődés vagy beszorult levegő stb.
2014. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!