Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen egy végbélsipoly műtét...

Milyen egy végbélsipoly műtét ha érzéstelenitenek?

Figyelt kérdés
Pénteken fognak műteni,szombaton mehetej is haza,de fogalmam nincs hogy mire készüljek. Úgy értem hogyha érzéstelenitenek és mig az orvos operál én csak nézek ki a fejemből? El sem tudom képzelni hogy van ez:/ És meddig kell járni utána kötözésre? Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 17. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

2 ismerősömnek is volt ilyen műtéte a közelmúltban.

Nem akarlak elkeseríteni de nagyon szarul néztek ki a műtét után. Talán maga a műtét nem fájt nekik, csak utána a kötözés. Az egyik srácnak gumit raktak be, ő saját elmondása szerint üvöltött minden kötözésen annyira fájt neki mikor húztak rajta. Hónapokig tartott míg felépült. 3-4 hónap is volt. A másik srácnak cérnát raktak be, neki nem fájt annyira mikor húztak rajta kötözésnél, de még 2 év után is bent a cérna, és szerintem nem gyógyult meg. Most egy nagyon komoly kezelést kap, hogy a gyulladást levigyék. Nekik először naponta, kétnaponta kellett kötözésre járni. A még nem gyógyult srácnak most 3 havonta kell mennie a dokihoz, volt amikor hetente és volt mikor kiújult menet közben és ott az asztalon kivágták neki. Bejött dolgozni, de olyan szarul nézett ki hogy hazaküldtük. De még mindig nem gyógyult meg. És az a legrosszabb hogy ez bármikor újra kialakulhat az életed során.

2014. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huhu,hát nem nyugtattál meg. Azt mondta az orvos h nekem nem fog cérnát meg semmit belerakni,mivel nm
2014. jún. 17. 14:06
 3/3 A kérdező kommentje:
...mivel nem komoly a dolog.
2014. jún. 17. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!