Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen rák elleni gyógyszert...

Milyen rák elleni gyógyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem régiben találtam egy hirdetésre, az a neve hogy Averal, legalábbis úgy emlékszem, de sehogy sem találom meg újra a hirdetést, tudnátok segíteni, hogy melyik gyógyszer lehetett? Mármint a neve, mint ha Averal lett volna, egy nagyon tetszetős weboldallal, de hát egyszerűen sehol se találom, talán a nevét nem tudom jól.

És mit ajánlotok még, most a Varga gombát próbáljuk ki, meg különböző gyógyteákat, és pempőket, de mit tudtok még ajánlani? Nagyon fontos lenne.



#rák #milyen rák elleni ellenszert tudtok ajánlani #rák elleni gyógynövény #rák elleni természetes gyógyszer
2014. jún. 18. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A rák ellen hatásos és tudományosan igazolt gyógyszer sajnos nincs. A csökkentett deutérium tartalmú vízre mondják hogy jó hatása van de még ez sem teljesen igazolt.
2014. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A gomba csak sokba kerül, de nem használ semmit. Ahogyan a többi csodaszer sem. Annyi haszna van csak hogy ha a beteg bízik bennük, időlegesen jobban lesz, de gyógyulni nem fog. Maradjatok az orvosnál.

Több ismerősöm is elköltött ilyen csodaszerekre milliókat,de mind meghalt 4-5 éven belül.

2014. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Az Avemar -ra gondolhatsz, édesapám szedi, neki sokat segített. Ami még fontos, a C vitamin, de ipari mennyiségben. Csökkentsétek a cukorfogyasztást, igyon sok vizet, érezze jól magát, mert az is rengeteget segít.
2014. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt tegyétekk, amit az orvos mond. Ha kemót, akkor azt, ha sugarat, akkor azt, ha műtétet, akkor azt.

A modern orvosi terápiák bizonyított hatással rendelkeznek, az összes többi módszer nem.

Ha az orvos engedi, használhatsz mellette gyógynövényeket, de ha a terápiát elutasítod, nem fogsz meggyógyulni.

2014. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Imola Ágnes ***** válasza:

Kedves utolsó: az alternatív gyógymód nem zárja ki azt, hogy az orvos által előírt kezelést is megkapja. Viszont segít enyhiteni annak tüneteit, és már az is hatalmas segítség valakinek, aki pl. kemót kap. Bizonyítottan semmilyen kárt nem tesznek a szervezetben, és bizonyítottan erősítik azt.

Értem én, hogy az orvosra kell hallgatni, de gondoljatok bele abba is, hogy annak az orvosnak egyszer eljön az a pont, amikor a saját véleménye ellentétben áll az orvosi kamara által előírt gyógymódokkal, és akkor ő nyilván a kamara álláspontját fogja elmondani, ami még akkor is túl merev és elavult, ha az összes konspirációelméletet félreteszem.

Nyilván konzultálni kell egy szakemberrel, de az alternatív gyógyászatot elvetni, lepontozni nem túl jó ötlet.

2014. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha elolvasnád a válaszomat, látnád, hogy beleírtam azt is, hogy ha az orvos engedi, használhat mellette alternatív megoldásokat.

De sokan azt gondolják, hogy beszednek vmi vény nélküli csodabogyót (ami természetesen iszonyat drága), és majd meggyógyulnak. Hát nem.

Kell a megfelelő terápia, aztán mellette azt szed amit akar, ha az nem gyengíti a gyógyszer hatását.

2014. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!