Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen "gyógyszert" ajánlotok...

Milyen "gyógyszert" ajánlotok tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Ez lesz a második vizsgaidőszakom, az előzp kikészített, most kétszer annyi vizsgám van és mellette dolgozom 6 órában szóval duplára ki fogok készülni. Valamilyen vizaminokat, praktikákat teát vagy valamit tudnátok ajánlani, mert a napi 4-5 kávé meg energiaital nem tesz jót. Valamit amitől jobban pörög az agyam, tovább bírok tanulni. Természetesen legális szerekre gondolok! Előre is köszi. (Míg írtam jutott eszembe, hogy rákeresek keresőben, de azért a kérdést kiírom, hátha olyan tipp jön amit nem találtam...)
2014. máj. 18. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Gingko
2014. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell semmiféle szer hozzá. Jó tanulási módszertan kell, aminek a része az, hogy ALUDNI kell tisztességesen. Meg kell adni magadnak a megfelelő mennyiségű pihenést. Ha jól sejtem, te is az a fajta vagy, aki 24 órából 20-at végigtanul. Nem szabad. Abból a 20 órából 12 tökéletesen felesleges, mert nem hatékony. Igenis legyen meg az óránként 10 perc pihenő, és 3-4 óránként egy komolyabb pihenő, a sport és szabad levegő, és akkor minden rendben lesz és nem is fogsz annyira kikészülni.
2014. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!