Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koponya MRI-n jart valaki?...

Koponya MRI-n jart valaki? Milyen volt, nagyon borzaszto? Mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés

Hetfon kell menjek koponya MRI-re es ma kaptam ra idopontot, ami meglepo., valaki lemondta eppen. Sajnos nekem van egy bezartsag erzesem, meg ha kozmetikus nyomkod is nehezen viselem ha ram hajol. Kicsi helyen is megvagyok ijjedve.

Radasul tudom azt, hogy nem eleg hogy betolnak egy cso kozepere, hanem meg egy dobozba is bezarjak a fejedet amit odaszijjaznak. Ez annyira borzaszto.

De muszaly lenne a vizsgalat. Mit tegyek, hogy el tudjak lazulni?

Segitsetek nekem!!!


2014. jún. 20. 23:23
 1/3 anonim válasza:

a leheto legjobb, ha becsukod a szemedet, es elkezdessz magadban szamolni, vagy emlekeket felidezni... kattogni nagyon fog a gep, de nagyon fontos, hogy ne mozogj...

ha tudsz verseket, akkor azokat mondogasd magadban, a lenyeg, hogy lefoglald az agyad, es egyenletesen lelegezz...


Menni fog...

2014. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lazulj el, és esetleg figyeld a gép hangjait.... szerintem marha érdekes. Ha nagyon nem jó odabent, akkor lábemeléssel vagy egyéb jelzéssel tudathatod, hogy szedjenek ki. Ezt azért nem érdemes mert előről kell kezdeni a vizsgálatot. (Én egy időben havonta jártam koponya MRI-re, nem para.)
2014. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat es a biztatasat, hat nem tudom ki fogom-e birni, de jo lenne.

Kedves utolso sajnalom, hogy annyit kellett menned MRI-re, remelem mar jol vagy.

2014. jún. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!