Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tartott a szájfertőzés...

Meddig tartott a szájfertőzés a gyereketeknél? Mit adtatok rá? Tudott akkor enni, inni? Hogy vegyem rá, hogy egyen vagy igyon valamit? Ez nagyon borzasztó. Eddig jól evett és ivott is rengeteget, most meg semmi szinte. Úgy sajnálom szegényt.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen.4 éves volt a fiam.lila ecsetelőt irt rá az orvos meg egy zöld sprét.sajnos a nevét már nem tudom.evészet nem volt.inni iszogatott.de nagyon nehezen.csak hideget mert az hüsitette.és még aftára való homeós bogyot vettem.kb 1 hét kellett mire rendbe jött.
2010. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mi plogosol nevű ecsetelőt kaptunk. Most már valamennyire alakul az ivás, csak nagyon féltem, hogy kiszárad.

Szerinted mitől lehet, elkaphatta valakitől?

Köszi a válaszod.

2010. dec. 21. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!