Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem birom elviselni, hogy 17...

Nem birom elviselni, hogy 17 evesen 3 gyogyithatatlan betegsegem van. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Mindegyik autoimmun betegseg es mar több eve kezdödtek. Egyszerüen semmi eletem nincs miattuk. Mit csinaljak, hogy jobban fel tudjam dolgozni? Akit erdekel, annak reszletesebben irok üzenetben! :(

2014. jún. 23. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz.
2014. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj, ha szeretnél.:)
2014. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. Nekem is vannak problémáim, amik az elmúlt fél-1 évemet már tönkretették.
2014. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nekem is van pár kellemetlen betegségem, ha gondolod írhatsz nekem, hátha tudok segíteni.
2014. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kijut valami sz-ar az életben, sajnos. Aki tökéletesnek tűnik, valójában nem az, csak jól leplezi a problémáit, vagy megtanult napirendre térni fölöttük.
2014. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lantos Szilvia ***** válasza:
Azt gondolom ezzel kapcsolatban inkább egy pszichiátert kellene felkeresni... az a szakterületük alapból, hogy szembesítsenek a problémáddal és segítsenek feldolgozni az ezzel járó traumát, hogy megtanulhass velük együtt élni, ha ez maradandó... írhatsz nekem is, bár nem hiszem hogy a vigasztalgató e-mailek sokat segítenének neked... inkább szakember, őszintén elmondhatod neki a bajod és nem tudja meg senki sem... én ezt javaslom... kívánom hogy minél hamarabb rendeződjön az életed...
2014. jún. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz csak egy, de az már 9 éve, 20 éves korom óta. Írj nyugodtan.

2014. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm mindenkinek a valaszokat! Azota sikerült magamban rendeznem! :)
2014. nov. 6. 12:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem segít a pszichológus.
2015. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!