Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 50%ra le vagyok százalékolva,4...

50%ra le vagyok százalékolva,45éves elmúltam és a 12év ledolgozott időm is meg van, gyógyíthatatlan betegségem vam. Ahhoz hogy meg emeljék a százalékomat nekem kell kérnem vagy automatikusan meg emelik?

Figyelt kérdés
december 14.én megyek felülvizsgálatra.
2010. dec. 6. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

a dec. 14.-ei felülvizsgálaton kérheted, de az esetleges emelés mértékét, úgy is ŐK fogják eldönteni, a rendelkezésükre álló dokumentumok alapján (már 3 személyes a bizottság, az utóbbi időben kiderült, visszaélések megakadályozásának céljából!)

Az ÚJ rend szerint, már nem a munkaképesség csökkenésének a mértékét fogják vizsgálni ill. megadni, hanem a rehabilitálhatóság fokát, a munkára foghatóság mértékét.

2010. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!