Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hólyaghurutra nektek mi vált...

Hólyaghurutra nektek mi vált be? / Bővebben lent! /

Figyelt kérdés
Már kisebb vérzés is fenn áll, de nem vészesen. Antibiotikumot és koffein tartalmú teákat nem fogyaszthatok allergia miatt. Orvos már látott, így ezektől a hszektől kíméljetek meg!

2014. jún. 26. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden antibiotikumra allergiás vagy? Ez rendkívül ritka. Ilyenkor szokták alkalmazni a szteroidokat. De azt is szigorú kontroll mellett.
2014. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, h mindenre-e, de eléggé sokra, sajnos. :( Plusz laktóz tartalmú gyógyszerekre is az vagyok. Tehát vmi olyan gyógymód érdekelne, ami nem üt ki.
2014. jún. 26. 11:07
 3/8 A kérdező kommentje:
A dokim mondta, h házilag próbáljam megoldani, de pl. nem tudom, hogy milyen teafélék vannak, amikbe tutira nincs pl. koffein. Dehát bármilyen alternatív megoldás érdekelne.
2014. jún. 26. 11:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban vérző hólyaghurutod, van az már igen csak komoly. Azt ne kezeld házilag. Nem is lehet. Komoly szövődményei lehetnek: felterjedhet a veséidbe is. Keress fel másik urológust.
2014. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

D-mannózt próbáld meg, ha E. coli fertőzés okozza a hurutot, az segít, de csak az E. coli ellen hatásos! Még megpróbálhatod savasítani a vizeleted kémhatását a húgyúti fertőzésekre általában ajánlott tőzegáfonyával, vagy almaecet kúrával.

D-mannózhoz hozzájuthatsz Bp-en a Herbaházban vagy a Mediline-ban, ha vidéki vagy, akkor nem tudom, van-e feléd lehetőség, de neten is rendelhető. Én a Now (ez a márka) D-mannóz kapszuláját ismerem, merem ajánlani, a családban már három különböző személynél segített, ebből kettőnek krónikus húgyúti fertőzést tisztított ki, ha a kapszulát nehezen veszed be, por alakban is van.

2014. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teából pedig jót tehet: csalán, medveszőlő, zsurló.
2014. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbálom.
2014. jún. 26. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Érdemes lenne a tőzegáfonyát tartalmazó stabilizált aloe vera italt fogyasztanod.Természetes antibiotikumként jól használható a propolisz, ami a hasznos bélflórát se teszi tönkre.Jobbulást!
2014. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!