Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a neve ennek a betegségnek?

Mi a neve ennek a betegségnek?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és nem tudom, hogy mi ez a probléma. Annyi, hogy nem mindegyik, de a legtöbb éjszakán ( amit anyukám mond ) alva járok és olyanokat mondok és csinálok, amit itt inkább nem írok le, és reggel vagy nappal semmire nem emlékszek és ez egyre súlyosabb lesz, annyira hogy már az ablak közelébe mászkálok és ott vagyok, de ez a 4. emeleten balesetveszélyes, de reggelre semmi. Semmire nem emlékszek. SEGÍTSÉG.

2014. jún. 26. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
az a neve hogy alvajárás. ez nem betegség de ha veszélyes helyzetbe kerühetsz miatta akkor érdemes lenne beszélni egy alvás központtal ök tudna segiteni. Korral általában jobb lesz nem rosszabb. Én is lavajártam gyerkkoromban most már csak dumálok de azt a férjem is, viccesek lehetünk éjszaka...:-)
2014. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Holdkórosság



[link]

2014. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!