Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért szédülhetek? Szédülés,...

BigRyder kérdése:

Miért szédülhetek? Szédülés, egyensúlyvesztés közlekedéskor. Mi ez?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2éve volt,hogy nyáron fürödtem és nagyon belement a víz a fülembe. Kijöttem a vízből és kiráztam a fülemből minél elöbb a vizet. Ki is jött rendesen az összes víz.

Azóta 2 év telt el,és éppen szúnyókáltam,mikor arra ébrendtem,hogy nagyon szédülök. Mikor elmúlt a szédülés visszaaludtam és reggel semmi. Azóta úgyérzem,hogy mindig szédülök a nap minden percében,de csak kicsit,hol felerősödik,hol lecsökken a szédülés mértéke.(Előfordulhat,hogy ez már idegi alapon van) Meg mikor megyek az udvaron vagy a konyhába valamit zabbantani,akkor ilyen egyensúlyvesztésszerű dolgot érzek,mintha előre akarnék esni. Azóta ezzel együttélek,nem olyan életbevágó,de jó lenne ha nem lenne. Azóta voltam orvosnál is semmit sem találtak,aztmondták,hogy majd elmúlik.

14éves fiú vagyok,szerintetek mi lehet ez? Valami Vertigoféle?



#szédülés #egyensúlyvesztés...
2014. jún. 27. 20:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah meg nem mozgok túl sokat,lehet ez is közrejátszik ebben.
2014. jún. 27. 21:01
 2/3 anonim válasza:

Ezt a remek oldalt tudom ajánlani:


www.orvostudakozo.hu


Itt kérdezhetsz a megfelelő szakembertől. Az a biztos.

2014. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jún. 28. 12:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!