Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol erezhetek eros nyomast...

Mitol erezhetek eros nyomast a mellkasi tajekon?

Figyelt kérdés
Tegnap este amikor mentem haza lefekves utan ejjel felkelltem es eros lukteto nyomast ereztem a szivemnel a mellkas tajekon es amikor levegot vettem sokkal rosszabb volt es ereztem,h gyorsan dobog a szivem egesz ejjel ezt ereztem es aludni sem tudtam es hanyingerem is volt + hanytam is utana reggel vettem be egy fajdalom csillapitot es az vmit segitett ez mitol lehet?
2014. jún. 28. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet a szív körüli nyomásnak. Menj el az ügyeletre és nézzen meg egy orvos.
2014. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi,de kb. szted ezek mire utalhatnak?
2014. jún. 28. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatni, sokféle oka lehet, stresszes tünettől kezdve, szívrendellenességig, de gyomorral kapcsolatos dolog is okozhat ilyen tünetet.
2014. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy leesett a cukrod és/vagy a vérnyomásod. Volt, hogy én is erre ébredtem, úgy, hogy mellette csurom vizes voltam. Egy pohár cukros víz (nem vicc, tényleg ez kell!!!!), vagy szőlőcukor, vagy valami cukros lötty, és pár percen belül jobban leszel. Én ilyenkor mászni alig bírok, szenvedek, nem hallok, nem látok, nem érzékelek semmit sem.


Szóval azóta nálam mindig van szőlőcukor, meg folyadék is, mert legutóbb befelé a suliban jött ez rám, a buszon ülve...

2014. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!