Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressz, szorongas, panikbeteg...

Stressz, szorongas, panikbetegseg?

Figyelt kérdés
Panszaim kb 2 honapja kezdodtek. Hirtelen melegseg ontott el fekvo helyzetben, majd felpattantam, mert ramjott egy ajulas erzes. Akkor el is mult, egy seta utan. Viszont masnap mar jott a szedules, szapora szivveresek, mellkasi fajdalmak stb. Azt hiszem ket hetig birtam, amikor elmentem a haziorvosomhoz, megvizsgalt, elkuldott vervetelre. A bilirubin szintem volt kicsit magas, a cukrom pedig alacsony, ezeken kivul nagyobb elteresek nem voltak. A szedules nem mult es a szapora szivveres sem. Aztan egy szombat este annyira rossz lett a kozerzetem, 113 volt a pulzosom, az ugyeletre kellett menni. Ket ekgbol egy sem volt jo, akkor este kaptam egy beta blokkolot, amitol jobb lett. Elkuldtek a kardiologiara, csinaltak ekgt, mertek vernyomast, aztan kaptam egy 24 oras monitort. Kielemeztek, kaptam beta blokkolot ( nebiletet ). Vettek vert pajzsmirigyre, amibol kiderult, hogy pajzsmirigy tulmukodesem van, de nem veszes, igy gyogyszerz sem kaptam ( ellenorzesekre kellesz jarnom ). Ugy vettem eszre, hogy a gyogyszer beallitotta a pulzusom, de sok gondom megmaradt. Szedulok, es uj tunetkent megjelentek a kez es labfajdalmak, zsibbadasok, ugyanolyan faradt vagyok, alig birok kimaszno az agybol, igy eleg sokat fekszek, mellkasi fajdalmaim is vannak. Mindenki azt hajtja, hogy stressz, szorongas vagy panikbetegseg. Igaz lehet? Nagyon kellemetlen tunetek..

2014. máj. 24. 21:51
 1/3 A kérdező kommentje:

+ nehezlegzes, verejtekezes, tenyerek izzadasa.. Remelem nem valami komoly bajom van :(

20/L

2014. máj. 24. 21:55
 2/3 anonim ***** válasza:
en is panikbeteg vagyok igen valoban lehet errol szo
2014. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy a pánikra fogott szívpanaszok kb. fele sziveredetű.

Ha van pénzed, egy pet CT segíthet jobbulast.

dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!