Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik a reflux tünetei?

Mik a reflux tünetei?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm szépen

2014. jún. 29. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]


2mp-ig tartott bepötyögni.

2014. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
sajnos közlöm veled,hogy az interneten én mindent elolvastam amit írnak a szak oldalak. viszont en olyanokra lennék kíváncsi akinek tényleg van tapasztala esetleg olyan tünete mint nekem. hülyék nem vagyok, ismerem a google.t de köszike azért puszi
2014. jún. 29. 13:35
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem refluxom van és hidd el, a netes szaklapok nem hazudnak amikor a tünetekről írnak.
2014. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igen, csak sajnos nekem nem olyan tüneteim vannak, orvos irt fel salakotok félévig szedtem vagy 3 fajtát nem használt, pedig azt mondta ezt reflux okozhatja nemtudom mit tegyek.
2014. jún. 29. 14:11
 5/19 A kérdező kommentje:
*proton pumpa gátlót
2014. jún. 29. 14:12
 6/19 anonim ***** válasza:
menj el egy másik dokihoz, vagy egy kórházba gasztro enterológiai szakrendelésre.
2014. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha sok a savad azt egy egyszerű gyomor tükrözéssel megállapítható. A tévhittel ellentétben egy egyszerű vizsgálat, nem fáj csak kellemetlen. Nekem 3x volt.
2014. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
sajnos voltam, sztk orvos elküldött fenébe azt mondta ha nem fáj gyomrom nincs reflux. tükrözés két éve volt, most ph mérésre akarok menni, tükrözés csak felmaródást mutat, ha nem látnak akkkor nincs, pedig attól meg lehet reflux.
2014. jún. 29. 14:19
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez baromság hogy fájnia kell a gyomrodnak. Nekem pl a torkomat marta a sav, azaz a nyálka hártyát, irritációt és állandó köhögést okozva, a gyomrom nem fájt.

Szerintem keress egy normális gasztro enterológust, akár magán rendelésen is, de elvileg a házi orvosnak el kell küldenie kivizsgálásra ha nem múlik a panasz. Ha nem foglalkozik vele akkor lehet panaszt tenni, illetve dokit váltani.

2014. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
úristen nekem is ez van két éve kapar meg érzem h vmi kikezdte van h csiklandoz is a garatom rekedt vagyok, irritálja minden, érzékeny, aki ez reflux? gyógyszer miért nem segített? elfogók menni vmi magán orvoshoz végére akarok járni folyton érzem h rossz a torkom de nem látnak rajta semmit érdekes.....5 fül orr gégésznél is jártam.
2014. jún. 29. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!