Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reflux? A nyelőcsőben vagy...

Reflux? A nyelőcsőben vagy torokban nyelés után jelentkező kutyorgó hangok is reflux tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy néz ki, hogy én is bővítem a refluxosok táborát...

Terhesség utolsó hónapjában kezdődött, szülés után enyhült, amolyan néma észrevétlen lett és csak hónapok múltával amikor sok felső légúti problémám lett, akkor utána olvasva jöttem rá, hogy ez lehet a bajom. Már szénsavast egyáltalán nem iszom, sokat fogytam, nem igazán találom el mi a fenét egyek. Lenne egy kérdésem, hátha valaki tud segíteni. Szokott égni a torkom, sokszor berekedek, sok a váladék, állandóan böfögök néha csuklok..ez tudom hogy vele jár...de újabban kutyorog a torkom vagy a nyelőcsövem??? Nagyon zavaró...másnak is van ilyen kutyorgás nyelések után?? Mitől van ez?


2009. jún. 4. 09:25
 1/3 anonim válasza:

Szia,en is ebben a hajoban szenvedek s nekem is szules utann kezdodtek a tunetek.Rengeteget kohogtem e miatt,de egy napon a doki(haziorvos)felirta a kovetkezo gyogyszert:Apo-Famotidin 2x1...Azota hala istennek es a dokinak egessz jol megvagyok,nincsenek panaszaim.Elotte bizony en is rengeteget kuttyogtam,bofiztem....

Jo gyogyulast!

2009. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
...ja,meg enni mindent eszek:-)
2009. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben megtükröztek, reflux valóban. Én Nolpaza 40 mg gyógyszert kaptam, mert felmaródás is van a gyomromban, fekélyes a nyelőcsővem, így csak diétás koszt egy jó darabig.
2009. jún. 13. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!