Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem érzem jól magam, rossz a...

Nem érzem jól magam, rossz a közérzetem. Talán megszállottság már, de kíváncsi vagyok. Ez milyen betegség lehet? Ha az egyáltalán.

Figyelt kérdés
Folyamatosan diétázni akarok, nem vagyok megelégedve a testemmel. Szeretek enni, imádom az ízeket, mindaddig amíg le nem kerül a gyomromba, mert onnantól rosszul érzem magam mentálisan. 175 magas vagyok és 64 kg. Mások szerint nem vagyok elhízva, de én mégis nagydarabnak látom magam. Nekem sem jó, hogy így látom magam és érzem magam, de nem tehetek róla. Mindig is megvolt ez az érzésem, de mostanában komolyabbra fordult a dolog. Az életem egy nagyobb részét ez teszi ki.

2014. júl. 3. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez egy kezdődő evészavar. Hogy később mi lesz belőle, az kérdéses. Könnyen átmehet anorexiába, bulímiába.
2014. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!