Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Recseg/eldugult a fülem abba...

Recseg/eldugult a fülem abba fogja hagyni?

Figyelt kérdés
A történet úgy indult hogy volt egy középfülgyulladásom ami elviekben elmúlt (fül-orr-gégész által felírt antibiotikummal) mert már nem gennyezik (aztán miután abbahagyta a gennyezést 2-3 napig vérzett de már az is elmúlt) most csak recseg bizonyos időszakokban (ma például délutántól estig) és egy kicsit gyengébben hallok mintha be lenne dugulva a fülem.Ha kérdeznétek hogy most miért nem megyek vissza az orvoshoz: mert szüleimnek azt mondtam hogy megjavult mert nem akartam hogy fölszúrják a fülemet.Bár most úgy érzem (utánaolvasgatás miatt) hogy itt már műtétről lenne szó.Sőt ami még zavar hogy egyre hülyébbnek érzem magam: kihagy az agyam kicsit szarabb a rövidtávú memóriám összekeverek dolgokat bár ez lehet nem ettől van hanem például cukorbetegségem miatt vagy lehet csak nagyon beparáztam mert azt olvastam ennek akár agyi szövődményei is lehetnek..

2014. júl. 3. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Novorin orrcseppet nem használsz? Valószínű a huruttól recseg, dugult, talán még náthás vagy.

Szerintem nyugodtan menj vissza, ma már nem szurkodják sűrűn a fület, gyógyszert, orrcseppeket adnak inkább.

2014. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már kezeltek úgymond elvileg meggyógyultam mivel váladék nem jön. Amúgy olvastam és az orrcseppnem olyan hatékony mint az orrspray.Én szoktam használni mostanság orrspray-t napi 1x meg talán többször ha nem felejtem el!Lehet tényleg csak ez a baj. Bár ma egész jó mert egy nagyon minimálisat fájt de kb 1 percig.Nem recsegett csak reggel. Amúgy ma a családommal kirándultunk szóval egész nap sétáltam.Sőt szerintem egészen jól hallok mármint ha nem is tökéletesen de pl fülhallgatóval kipróbáltam és ugyan úgy hallottam a rossz fülemmel mint a jóval (legalábbis nem éreztem különbséget).Szóval most jelenleg annyi baj van még hogy amikor nyelek pl akkor olyasmi hangot hallok mintha belülről fújna a fülem vagy nem tudom de nem recseg csak egy mély hang.
2014. júl. 4. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!