Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap egy pár órára kint...

Tegnap egy pár órára kint voltam a tűzőnapon a városban és délutánra szédültem. Úgy voltam vele hogy másnapra elmúlik, de nem és nagyon szédülök mintha vért vettek volna tőlem. Napszúrást kaptam? De semmi más tünetem nincsen (hányás, hasmenés).

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nehéz elmenni a háziorvoshoz?
2014. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet inkább vérnyomásprobléma ..Bár,ha nem szünik érdemes lenne orvoshoz menni.

2014. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sün!! válasza:
Ilyenkor általában folyadékhiányban szenved az emberek túlnyomó része. Felnőtt férfi 3 liter körül természetes ha iszik egy nap. Nyári melegben én akár 4-5 litert is megiszom. A szervezet úgy is kiizzadja ha nem kell neki, viszont ha kell és nincs, akkor jönnek a hasonló tünetek. Amúgy meg ha 1-2 nap alatt nem csillapodik, akkor háziorvos.
2014. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg napszúrás
2014. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Le is égtél?

Kend be a bőröd

2014. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Napszúrás, folyadékhiány, keveset ettél. Ettől függetlenül, ha nem múlik el, menj orvoshoz.
2014. júl. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!